Jak se přihlásit?

Registrovat inovativní produkt, projekt nebo inovátorskou osobnost, která by si podle vás zasloužila titul „Fachman roku“, lze prostřednictvím jednoduchého formuláře.

→ stáhnout formulář

Formulář nám, prosím, po vyplnění zašlete emailem na barbora.hrdlickova@atoz.cz.

Následně vás budeme kontaktovat s potvrzením účasti v soutěži.

 

Podmínky soutěže

Soutěž bude probíhat ve 4 základních kategoriích: Technická a technologická inovace roku, Projektová inovace roku, Inovace v logistických realitách a Fachman roku.

Technická a technologická inovace roku: Zařazeny do soutěže mohou být produkty uvedené na trh během posledních 12 měsíců (manipulační technika, regálové systémy, dopravníky, IT software i hardware, automatizační a robotická zařízení apod.). Kritériem pro zařazení produktu do soutěže je především inovativnost, využití produktu v praxi, výhody proti podobným konkurenčním produktům a celkový přínos produktu.

Projektová inovace roku: Zařazeny do soutěže mohou být projekty realizované během posledních 12 měsíců (zavedení nových technologií, procesů, vybavení apod.). Kritériem pro zařazení projektu do soutěže je především inovativnost hlavní myšlenky, využití nových postupů nebo zařízení a celkový přínos projektu.

Inovace v logistických realitách: Do soutěže mohou být zařazeny projekty realizované během posledních 12 měsíců (kolaudace budovy). Kritériem pro zařazení realitního projektu do soutěže je jeho inovativnost ve využití materiálů, technologií, udržitelnost a celkový přínos realitního projektu pro okolí.

Tyto tři kategorie budou hodnoceny prostřednictvím online hlasování, a to zejména čtenářskou základnou odborného časopisu Systémy Logistiky a odběrateli zpravodajských newsletterů.

Fachman roku: Zařazena do soutěže může být osobnost, která se profesně pohybuje na logistickém trhu, podporuje inovace v logistice a přispívá k rozvoji inovativních projektů.

Hlasovat o ocenění Fachman roku budou členové Klubu logistických manažerů v samostatném hlasování. Ti mohou také nominovat další osobnosti kromě přihlášených prostřednictvím přihlašovacího formuláře.

Vyplněním formuláře a připojením obrazových příloh přihlašovatel potvrzuje souhlas s pravidly soutěže i se zpracováním osobních údajů.

Formulář je nutné zaslat na uvedenou emailovou adresu do 14.9. 2020. V průběhu října bude potom probíhat hlasování a vítězové budou vyhlášeni 25. 11. 2020 na Galavečeru logistické inovace, který je součástí fóra LOG-IN.