Staňte se partnerem unikátního projektu zaměřeného na podporu inovací v logistice v České republice a na Slovensku!

Projekt nabízí partnerům celoroční viditelnost napříč různými kanály projektu podporujícími inovace v logistice v obou zemích:

 • Propagace přímo na fóru
  Být partnerem fóra LOG-IN s sebou přináší účinné zviditelnění Vaší společnosti. Vaše logo bude po celou dobu na očích 200 logistikům, které můžete potkat například u Vašeho stánku v prostoru foyer před hlavním sálem nebo v průběhu sekce BizLOG, kde Vám rádi zorganizujeme osobní setkání s vybranými společnostmi. Navíc si každý účastník odnese kongresovou složku, do které můžete umístit leták s nabídkou Vašich produktů a služeb.
 • Silná mediální podpora
  Pro podporu projektu jsou vybíraná ta nejkvalitnější média z oboru. Cílem je v důvěryhodných médiích oslovit pracovníky z různých oborů průmyslu. Jedná se jak o logistiky a supply chain manažery, tak i majitele menších firem, ale i IT specialisty. Široké mediální pokrytí přináší prestiž a návštěvnost fóra.
 • 360° marketingové komunikace
  Různá média mohou nabídnout komunikaci projektu a jeho obsahu nejen na různé obory, ale také různými způsoby. Časopisy mohou nabídnout prostor pro plnohodnotné inzerce a větší články. Internetové portály jsou zase vhodné pro kratší články nebo videa. Součástí marketingové komunikace projektu je také měsíční emailový newsletter plný inspirace, jak inovovat v logistice.
 • Inovace na webu i sociálních sítích
  Zcela nový československý portál www.projektlogin.com přináší ty nejzajímavější inovace z logistického trhu, příběhy logistických fachmanů, případové studie, videa a další obsah! Nebude chybět ani diskuze a doplňkový obsah na sociálních sítích.

Být partnerem Projektu LOG-IN znamená profitovat z intenzivní komunikace napříč všemi kanály!

Spojte se s námi pro možnost partnerství:

Pavel Kotrbáček
sales manager
pavel.kotrbacek@atoz.cz
+420 605 296 739