Druhý ročník vyhlášení OCENĚNÍ LOG-IN proběhlo 21.listopadu v O2 Universum

Ocenění LOG-IN je jednou ze složek celoročního Projektu LOG-IN.

Vyhlášení druhého ročníku OCENĚNÍ LOG-IN se uskutečnilo 21. listopadu 2019 během fóra Galavečeru logistických inovací  v prostorách O2 Universum. Ocenění LOG-IN za nejlepší inovace v logistice bylo uděleno opět ve čtyřech kategoriích. V kategorii Inovace v logistických realitách zvítězila výrobní a stavební rodinná firma ze Slavkova u Brna LIKO-S, která uspěla díky své hale Liko-Vo, která je první živou halou na světě. Ocenění LOG-IN za Projektovou inovaci roku získala společnost Geis CZ za návrh a realizaci řešení pro e-shop Babymarkt.de. V kategorii Technická a technologická inovace roku ocenění LOG-IN obdržela společnost Gebrüder Weiss, která zvítězila díky projektu Cargometer – vysoce efektivní měření přepravovaných nákladů za pohybu. Ocenění Fachman roku získala podnikatelka a vizionářka Simona Kijonková, CEO a zakladatelka společnosti Packeta Group.

O vítězích soutěže rozhodli zejména čtenáři časopisu Systémy Logistiky, jakožto odborná veřejnost. Ocenění Fachman roku pak vzešlo volbou z Klubu logistických manažerů.

Ocenění LOG-IN a stejně tak logistické fórum jsou součástí komplexního projektu na podporu inovací v logistice. Realizuje ho skupina ATOZ Logistics, která je dlouholetým vydavatelem časopisu Systémy Logistiky a organizátorem B2B logistických kongresů.