3. ročník OCENĚNÍ LOG-IN

Druhý ročník vyhlášení OCENĚNÍ LOG-IN proběhlo 17. září 2020 na kongresu EASTLOG v O2 Universum

Ocenění LOG-IN je jednou ze složek celoročního Projektu LOG-IN.

Na kongresu EASTLOG byly vyhlášeny nejlepší logistické inovace, což je prestižní oborové ocenění, které je standardně udělováno na konferenci LOG-IN. Ta se letos kvůli situaci s koronavirem nekonala samostatně, ale součástí EASTLOGu byla workshopová sekce LOG-IN a Galavečer logistických inovací, který moderoval Tomáš Matonoha.

V kategorii Inovace v logistických realitách díky hlasování veřejnosti zvítězil projekt „Vodní hospodářství průmyslové nemovitosti v Týništi nad Orlicí“ společnosti Demaco. Ocenění LOG-IN za Projektovou inovaci si odnesl projekt Hybridní fotovoltaický systém s bateriemi a kogenerací od ADLER Czech. V kategorii Technická a technologická inovace roku ocenění LOG-IN obdržela společnost Gebrüder Weiss, která zvítězila díky projektu ETA (Estimated Time of Arrival). Byly také uděleny hned dvě ocenění Fachman roku. V této kategorii díky shodnému počtu hlasů členů Klubu logistických manažerů zvítězili Marek Prach, ředitel pro distribuci a plánování společnosti Plzeňský Prazdroj, a Pavel Sovička, managing director společnosti Panattoni Czech Republic Development.

O vítězích soutěže rozhodli zejména čtenáři časopisu Systémy Logistiky, jakožto odborná veřejnost. Ocenění Fachman roku pak vzešlo volbou z Klubu logistických manažerů.

Ocenění LOG-IN a stejně tak logistické fórum jsou součástí komplexního projektu na podporu inovací v logistice. Realizuje ho skupina ATOZ Logistics, která je dlouholetým vydavatelem časopisu Systémy Logistiky a organizátorem B2B logistických kongresů.