První ročník vyhlášení OCENĚNÍ LOG-IN ocenil ty nejlepší inovace roku 2018

V rámci Galavečera logistické inovace byli vyhlášeni vítězové prvního ročníku Ocenění LOG-IN. V jednotlivých kategoriích soutěže o nejlepší inovace v logistice si prvenství odnesly společnosti STILL, Panattoni Europe a ANASOFT, speciální cenu pro Fachmana roku získal Martin Řehoř ze společnosti ADLER Czech.

Firma STILL ovládla kategorii Technická a technologická inovace roku, a to za mobilní myčku pro vysokozdvižné vozíky. Společnost ANASOFT si odnesla vítězství v kategorii Projektová inovace roku díky implementaci Smart Industry řešení EMANS. V kategorii Inovace v logistických realitách je vítězem distribuční centrum DHL pro Estée Lauder Companies v Panattoni Parku Cheb, který patří developerské společnosti Panattoni Europe. A konečně Fachmanem roku se stal Martin Řehoř, ředitel logistiky ve firmě ADLER Czech. Oceněno bylo mj. jeho vizionářství při vybudování distribučního skladu dodavatele reklamního textilu v Ostravě.

„Inovace hýbou dnešním světem nejen v logistice. Proto jsme se rozhodli ocenit nejlepší inovační počiny roku, a tím podpořit stávající inovátory a třeba inspirovat i další firmy. Povedlo se, o čemž svědčí velký zájem o premiérový ročník Ocenění LOG-IN. Věříme, že na letošní úspěch navážou v příštích letech další ročníky soutěže,“ uvedla manažerka skupiny ATOZ Logistics Iva Werbynská.

Partnerem Ocenění LOG-IN byla realitně-poradenská společnost 108 AGENCY a garanty soutěže se staly uznávané osobnosti v oboru. Konkrétně Tomáš Formánek z firmy Logio (kategorie Projektová inovace), nezávislý konzultant Oldřich Petránek (Technická a technologická inovace), Jakub Holec ze 108 AGENCY (Inovace v průmyslových realitách) a Miroslava Jechoux, prezidentka Klubu logistických manažerů (kategorie Fachman roku). V prvních třech výše uvedených kategoriích rozhodli o vítězích soutěže čtenáři časopisu Systémy Logistiky.

Galavečer logistické inovace, který moderovala Marcela Augustová, se uskutečnil ve středu 17. října 2018 po skončení odborného programu již 15. ročníku fóra LOG-IN v Kongresovém centru České národní banky v Praze. Během večera nechyběl prostor pro networking a součástí akce bylo také vystoupení žonglérů nebo živá hudební produkce.
Ocenění LOG-IN a stejnojmenné logistické fórum jsou součástí komplexního projektu na podporu inovací v logistice. Realizuje jej skupina ATOZ Logistics, která je dlouholetým vydavatelem časopisu Systémy Logistiky.

O vítězích soutěže rozhodli zejména čtenáři časopisu Systémy Logistiky, jakožto odborná veřejnost. Ocenění Fachman roku pak vzešlo volbou z Klubu logistických manažerů.

Ocenění LOG-IN a stejně tak logistické fórum jsou součástí komplexního projektu na podporu inovací v logistice. Realizuje ho skupina ATOZ Logistics, která je dlouholetým vydavatelem časopisu Systémy Logistiky a organizátorem B2B logistických kongresů.