Staňte sa partnerom unikátneho projektu zameraného na podporu inovácií v logistike v Českej republike a na Slovensku!

Projekt ponúka partnerom celoročnú viditeľnosť naprieč rôznymi kanálmi projektu podporujúcimi inovácie v logistike v oboch krajinách:

 • Propagácia priamo na fóre
  Byt partnerom fóra LOG-IN so sebou prináša úcinné formy zviditeľnenia Vašej spolocčnosti. Vaše logo bude po celý čas na očiach takmer 200 logistikov, ktorých môžete stretnúť napríklad pri Vašom stánku v priestore foyer pred hlavným sálom alebo v priebehu sekcie BizLOG, kde Vám radi zorganizujeme osobné stretnutie s vybranými spoločnosťami. Navyše si každý účastník odnesie kongresovú zložku, do ktorej môžete umiestniť leták s ponukou Vašich produktov a služieb.
 • Silná mediálna podpora
  Pre podporu projektu sú vyberané tie najkvalitnejšie médiá zo svojich odborov. Cieľom je v dôveryhodných médiách osloviť pracovníkov z rôznych odborov priemyslu. Jedná sa o logistikov i supply chain manažérov, tak aj majiteľov menších firiem, ale aj IT špecialistov. Široké mediálne pokrytie prináša prestíž a návštevnosť fóra.
 • 360 ° marketingovej komunikácie
  Rôzne médiá môžu ponúknuť komunikáciu projektu a jeho obsahu nielen na rôzne odbory, ale aj rôznymi spôsobmi. Časopisy môžu ponúknuť priestor pre plnohodnotné inzercie a dlhšie články. Internetové portály sú zase vhodné pre kratšie články alebo videá. Súčastou marketingovej komunikácie projektu bude tiež mesačný emailový newsletter plný inšpirácie, ako inovovať v logistike.
 • Inovácie na webe aj sociálnych sieťach
  Úplne nový československý portál www.projektlogin.com prinesie tie najzaujímavejšie inovácie z logsitického trhu, príbehy logistických fachmanov, prípadové štúdie, videá a další obsah! Nebude chýbať ani diskusia a doplnkový obsah na sociálnych sieťach.

Byť partnerom projektu LOG-IN znamená profi tovať z intenzívnej komunikácie naprieč všetkými kanálmi!

Spojte sa s nami pre možnosť partnerstva:

Pavel Kotrbáček
sales manager
pavel.kotrbacek@atoz.cz
+420 605 296 739