Historie

Prvý ročník Ocenenie LOG-IN na Slovensku

Galavečer logistické inovácie, ktorý moderovala Veronika Cifroňová Ostrihoňová, sa uskutočnil
11. apríla 2019 po skončení odborného programu už 13. ročníka fóra LOG-IN v Bratislave.

V rámci Galavečera logistickej inovácie boli vyhlásení víťazi prvého ročníka Ocenenie LOG-IN na Slovensku. V jednotlivých kategóriách súťaže o najlepšie inovácie v logistike si prvenstvo odniesli spoločnosti HOPI CEE FISH HUB, Reach truck etv216, špeciálnu cenu pre Fachmana roka získal Ján Franěk zo spoločnosti Heineken.

„Inovácie hýbu dnešným svetom nielen v logistike. Preto sme sa rozhodli oceniť najlepšie inovačné počiny roka, a tým podporiť existujúce inovátorov a treba inšpirovať aj ďalšie firmy. Podarilo sa, o čom svedčí veľký záujem o premiérový ročník Ocenenie LOG-IN. Veríme, že na tohtoročné úspech naviažu v najbližších rokoch ďalšie ročníky súťaže, „uviedla manažérka skupiny ATOZ Logistics Iva Werbynská.

Partnerom Ocenenie LOG-IN bola realitnej-poradenská spoločnosť 108 AGENCY a garantmi súťaže sa stali uznávané osobnosti v obore. Konkrétne Tomáš Formánek z firmy Logio (kategória Projektová inovácia), nezávislý konzultant Ján držík (Technická a technologická inovácia) a Katarína Dobišová, prezidentka Klubu logistických manažérov na slovenských (kategória Fachman roka), cenu odovzdával Pavol Jančovič, predseda ČESMAD Slovakia. V dvoch z troch uvedených kategóriách rozhodli o víťazoch súťaže čitatelia časopisu Systémy Logistiky.

Ocenenie LOG-IN a rovnomennej logistické fórum sú súčasťou komplexného projektu na podporu inovácií v logistike. Realizuje ho skupina ATOZ Logistics, ktorá je dlhoročným vydavateľom časopisu Systémy Logistiky.