ETA (Estimated Time of Arrival)

Kategorie: Technická a technologická inovace roku

Inovace #19

Přihlašovatel: Gebrüder Weiss

ETA (Estimated Time of Arrival) je nový nástroj, který uvedla společnost Gebrüder Weiss do provozu letos na jaře. ETA poskytne příjemci zásilky údaje o dvouhodinovém časovém úseku, ve kterém bude konkrétní zásilka dodána na místo určení. Údaje jsou automaticky aktualizovány v pětiminutových intervalech. ETA umožní firmám ještě lepší a přesnější plánování výrobních procesů a obchodních aktivit.

Díky ETA nástroji v případě „poslední míle“ zákazník okamžitě ví, kdy zásilka dorazí. Informační systém s názvem ETA nepřetržitě aktualizuje předpokládaný čas příjezdu jakékoliv sběrné zásilky v závislosti na momentální dopravní situaci. Proces odeslání zásilky mohou zákazníci po zadání svého referenčního čísla sledovat na webu společnosti online včetně předpokládané doby jejího doručení. Estimated Time of Arrival je součástí zákaznického portálu.

Novou digitální službu ETA nabízí Gebrüder Weiss pro sběrné zásilky všude tam, kde zajišťuje finální doručení. Je tedy dostupná nejen v České republice, ale v celé síti Gebrüder Weiss.

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest