Nový vozík STILL RX 60

Kategorie: Technická a technologická inovace roku

Inovace #10

Přihlašovatel: STILL ČR

Nový vozík RX 60 se pyšní nejvyšším výkonem překládky ve své třídě. Vysoko, daleko nebo obojí najednou. Výkon vozíku RX 60-25/35 je více než vysoký, je nejvyšší: s nejlepším elektrickým vysokozdvižným vozíkem ve své třídě přemístíte za 60 minut 285 tun ve vzdálenosti 200 metrů. Náklad do výšky 7,4 metru zvednete za pouhých 11 sekund.

Síla je hmotnost krát zrychlení. My k tomu přidáváme ještě výdrž. Užijte si nejdelší dojezd na jedno nabití baterie, kdy manipulujete s paletami 9 hodin v kuse bez nutnosti dobíjet. A abyste mohli hned začít, spustí se vozík v režimu rychlého startu již ve chvíli, kdy se v něm usazujete.

Abyste to opravdu pochopili, musíte to zažít. V kabině řidiče jsou dokonale uspořádané ovládací prvky, maximální prostor pro nohy, optimální výhled do všech stran a jedinečný palubní počítač STILL Easy Control. Díky němu vám pro vaše oblíbené funkce stačí jen jedno kliknutí a máte okamžitě přehled o veškerých relevantních údajích.

Více informací na: https://www.still.cz/rx60seconds

„STILL nastavuje nové standardy v segmentu elektrických vozíků s protizávažím s vysoce výkonným modelem řady RX60. Nikdy dříve v naší dlouhé historii testování nebyl vysokozdvižný vozík s elektrickým pohonem tak produktivní.“ Nezávislý test časopisu f+h: https://www.still.cz/spolecnost/novinky-a-tisk/zpravy/detail/premozitel-vysokozdviznych-voziku-se-spalovacim-motorem

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest