Kategorie: Technická a technologická inovace roku
Inovace:
14

Přihlašovatel: Myr Communication

Společnost MiR uvedla letos MiR1000, aktuálně největšího autonomního mobilního robota (AMR) na trhu. Dokáže automaticky naložit, dopravit a dodat palety a jiné těžké náklady o váze až 1 000 kg v dynamických výrobních prostředích. MiR1000 představuje kolaborativní, bezpečnou a flexibilní alternativu potenciálně nebezpečným a nákladným vysokozdvižným vozíkům v továrních halách.

Doplňuje řadu robotů určených pro výrobní společnosti reprezentující uživatelsky přívětivé, výkonné a robustní autonomní mobilní roboty (AMR) pro dopravu těžkých i lehkých nákladů. Umožňuje optimalizovat logistiku napříč celým výrobním řetězcem – od skladů s výrobním materiálem až po dodávky hotových produktů. Je určen zejména pro podniky, které potřebují dopravit velmi těžké náklady, typicky z odvětví leteckého či automobilového průmyslu. MiR1000 nevyžaduje přestavbu infrastruktury ani rozsáhlé programovací dovednosti.

Navíc díky funkcím AI umí rozlišovat mezi člověkem, vysokozdvižnými vozíky a jinými překážkami pro lepší navigaci a vyšší efektivitu.

Video: https://www.youtube.com/watch?v=VUnFL9P8Z_E&t=57s

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest