Kategorie: Projektová inovace roku
Inovace
6

Přihlašovatel: Kühne + Nagel

Aplikace Sea Explorer – největší vyhledávací databáze námořních (přímých i nepřímých) linek na světě i s uvedením emisí CO2 jednotlivých plavidel

Díky tomu, že je dnes k dispozici tolik druhů přeprav zboží, není vždy snadné rozhodnout, jaká doprava je ta nejlepší a nejrychlejší pro konkrétní zásilku.

Unikátní aplikace Sea Explorer umožňuje zákazníkům, aby se rychleji a kompetentněji rozhodli, jaký typ nákladní dopravy pro své zboží zvolit. Sea Explorer totiž poskytuje bryskně a na dva kliky detailní spolehlivé údaje o námořních servisech v reálném čase pro více než 1 500 odplutí lodí každý týden po celém světě, a to i s uvedením hodnot emisí CO2 daného plavidla. Zákazníci tedy získají i cenná environmentální data a mohou tak případně uzpůsobit i svoji volbu konkrétní námořní trasy a linky.

Díky nové aplikaci Sea Explorer má zákazník komplexní virtuální přehled nad službami Blue Anchor po celém světě. S podporou dalších online systémů se informace aktualizují v reálném čase a poskytují spolehlivé transparentní a cenné údaje o plavidlech. Web Sea Explorer tady.

Mimo jiné je Sea Explorer také propojen se stávajícím objednávkovým online systémem „myKN“ pro okamžité cenové nabídky, booking nákladní přeprav nebo sledování zásilek v režimu 24/7.

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest