Kategorie: Projektová inovace roku
Inovace
5

Přihlašovatel: Kühne + Nagel

Aplikace myKNpro okamžité cenové nabídky, objednávky nákladní přepravy online, sledování zboží 24/7, vyhledávání námořních linek, údaj o emisích CO2 plavidel a to vše z jednoho místa na webu.

Zákazníci si dnes objednávají zboží a služby 24/7 online, kdykoliv a odkudkoliv. A proto i samotná mezinárodní nákladní doprava se dnes objednává stále častěji online v režimu 24/7. Kühne + Nagel přinesl v letošním roce na trh novinku v podobě aplikace myKN pro správu námořní, letecké, silniční a železniční přepravy z jednoho místa.

Stačí zadat destinaci a informace  o zásilce a cenová nabídka je vygenerována obratem. Nákladní přepravu lze rovnou objednat, nebo si nabídku jen uložit do svého archivu na myKN. Zásilky zákazník sleduje on-line i na mobilu nebo v tabletu v reálném čase a zároveň si může nastavit do emailu nebo telefonu zasílání automatizovaných upozornění při každé změně na trase nebo při zpoždění. Data o přepravě je možné operativně sdílet i s kolegy či dodavateli přes SMS, e-mail nebo What’s App.

Komplexní (ale jednoduchá na ovládání)aplikace myKN je k dispozici i pro tablety a mobily a ke stažení v App Store a Google Play.

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest