• image002-1.jpg
  • image004-1.jpg

Kategorie Technická a technologická inovace roku
Inovace 3/20

Přihlašovatel: AIMTEC

Rozšířená realita, to nejsou jenom tzv. chytré brýle, které dnes stále čekají na evoluci v HW vedoucí k jejich široké použitelnosti. Prostředky rozšířené reality můžeme již dnes využít na běžně dostupných zařízeních, jako jsou tablety nebo mobilní terminály s operačním systémem Android.
Aimtec Visual Control je revoluční aplikace, která umožňuje intuitivní provádění procesů kontroly kvality za pomoci moderního tabletu či mobilního terminálu. Každý z kontrolních bodů je ilustrován přímo do reálného obrazu výrobku a uživatel se tak nemůže splést. Navigace procesem je uživatelsky příjemná a snadná bez složitého zaškolování. Součástí řešení je také okamžitá možnost zaznamenání výsledku včetně fotodokumentace.
Zcela nové řešení Aimtec Visual Control digitalizuje prozatím povětšinou papírový proces kontroly kvality za pomoci prvků rozšířené reality (augmented reality). Zapadá tak do inovativního konceptu Digital Factory, kdy Aimtec nabízí nejenom vizuální uživatelské rozhraní, ale také veškerý potřebný HW a informační systém spravující generovaná data. Součástí je také integrace na ERP systém.

Vaše hodnocení (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest