CTP kupuje priemyselný park Námestovo

CTP kupuje priemyselný park Námestovo

CTP Invest a CTP Property Czech (CTP) podpísali zmluvu s Accentis Property International NV o kúpe 100% podielu v spoločnosti  Accentis Námestovo. Prevod podielu v spoločnosti Accentis Námestovo na CTP schválila Tatra banka, člen  Raiffeisenbank Group, účinnosť však nadobudne až zápisom do obchodného registra na Slovensku.

Spoločnosť Accentis Námestovo je vlastníkom areálov s názvom “Campus Páleničky” a “Pan”, nachádzajúcich sa v blízkosti mesta Námestovo v časti Slanica s výbornou dopravnou dostupnosťou. Park pozostáva z piatich hál s celkovou prenajímateľnou plochou približne 145 000 m².

„Lokalita Námestovo je vynikajúca pre výrobné spoločnosti, čo dokazuje stabilným portfóliom klientov  a ich zamestnancov. CTP týmto potvrdzuje svoju vedúcu pozíciu na slovenskom trhu, ktorý aj vďaka tejto akvizícii pokrýva produktami najvyššej kvality,” hovorí Stanislav Pagáč, regionálny riaditeľ CTP na Slovensku.

Prítomnosť CTP v regióne a skúsenosti s manažmentom viac ako 400 komerčných nehnuteľností v Európe ponúkne nájomcom areálov Campus Páleničky a Pan dodatočnú flexibilitu a výhody s pridanou hodnotou. CTP je známy svojim profesionálnym  a ekologickým prístupom a podporou komunít, ktoré sú súčasťou priemyselných parkov alebo sa ich dotýkajú priestorovo, či zdieľajú rovnakú filozofiu.

Podpisom zmluvy začína oficálny prevod vlastníctva podielu v spoločnosti  Accentis Námestovo. Očakáva sa, že k uzavretiu celej transakcie dôjde v priebehu decembra 2021 až januára 2022.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest