Elektronická recepční kontroluje i covid pasy

Společnost M2C reaguje na současnou hygienickou situaci a opatřila elektronickou recepční e-Reception upgradem, který umožňuje číst certifikáty dokládající vakcinaci proti nemoci covid-19 a platný covid test.

„S tímto vylepšením odpadá zdlouhavé kontrolování každého příchozího do objektu. Stačí pohodlně naskenovat covid pas, načíst QR kód či doklad a e-Reception vydá naprogramovanou přístupovou kartu a zároveň příchozího zaeviduje v systému,“ říká Matěj Bárta, generální ředitel M2C s tím, že aktuálně se připravuje nová e-Reception v kompaktnější verzi.

Elektronická recepční představuje technologii, která nabízí zefektivnění obslužnosti budov. Své uplatnění našla M2C e-Reception na objektech různorodých společností, například v Toyota Motor Manufacturing Czech Republic, Foxconn, Peri nebo Shopping Palace Bratislava.

Ústřední komunikační platformou elektronické recepční je velký dotykový displej, na němž návštěvník zvolí důvod návštěvy a e-Eeception ho poté naviguje dále. Návštěva se prokazuje dokladem, který recepční naskenuje a následně ověří jeho pravost. V případě dopředu sjednané návštěvy stačí načíst QR kód, který je návštěvníkovi zaslán formou MMS nebo emailem a který slouží pro otevření dveří nebo přivolání výtahu s dopravou do patřičného patra. V případě nestandardního požadavku či problému se návštěvník spojí s operátorem.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest