Bonami si pronajala sklad poslední míle

Bonami uzavřela nájemní smlouvu na 6000 metrů čtverečních v logistickém areálu Logicor Prague Airport. Prostory, které Bonami začne užívat na začátku roku 2022, jí umožní obsluhovat klienty napříč střední a východní Evropou.

Logicor Prague Airport se nachází v Dobrovízi u exitu rychlostní komunikace D6 směr Karlovy Vary. „Vítáme Bonami v Logicor Prague Airport Parku, který se stane základnou pro distribuci a expanzi této rostoucí české e-commerce firmy na tuzemském a středoevropském trhu,” říká Pavel Rufert, senior development and asset manager at Logicor Czech Republic.

„Původně jsme byli e-commerce platforma, která nabízí nábytek a bytové doplňky, ale v loňském roce jsme začali otevírat i kamenné obchody v České republice a na Slovensku. Letos pokračujeme v rozšiřování této sítě, a navíc jsme expandovali do Maďarska,“ uvádí Jan Klička, chief logistics & stores officer Bonami. Kromě toho e-shop rozvíjí vlastní službu dodávání pohovek a velkých kusů nábytku koncovým zákazníkům včetně sestavení přímo v jejich bytech a likvidace starého nábytku.

„Abychom mohli tento servis poskytovat, potřebujeme větší skladové prostory. Logicor Prague Airport ideálně splňuje naše požadavky na lokalitu a cenu, a proto jsme podepsali kontrakt s dostatečným předstihem,” dodává Jan Klička.

 

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest