Odolnější pneumatika pro teleskopické manipulátory a nakladače

Společnost Continental uvedla na trh novou pneumatiku pro teleskopické manipulátory a nakladače. Pneumatika CompactMaster AG je první v řadě Continental, která byla navržena s novou zvýšenou běhounovou vrstvou, tzv. Turtle Shield – Želvím štítem, a ocelovým nárazníkem s točitých lan. Jedná se o zesílenou manipulátorovou pneumatiku se záběrovým dezénem s konstrukcí kostry z ocelového kordu, která pomáhá předcházet proříznutí a poškození.

Pneumatika CompactMaster AG je schopná pracovat při rychlostech až do 50 kilometrů za hodinu. Dvě vrstvy ocelového nárazníku podle firmy zajišťují, aby pneumatika byla robustní, ale zároveň pružná, takže dokáže jezdit při vyšším tlaku na cestě, aby se snížila spotřeba paliva, jakož i při nižším tlaku na farmě nebo poli při přepravě těžkých nákladů.

Teleskopické manipulátory a nakladače musí být schopné stabilně zatáčet na tvrdém povrchu, což zvyšuje boční tlak na pneumatiku. Konstrukce pneumatiky CompactMaster AG s točitým ocelovým nárazníkem zajišťuje tuhost pláště v bočním směru, což zajišťuje větší stabilitu.

Pneumatiky Continental CompactMaster AG jsou k dispozici pro 24palcová kola, a to v rozměru 460/70 R24 159B.

 

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest