Italský výrobce osvětlení digitalizuje svůj byznys

Společnost Linea Light Group, dodavatel LED osvětlení, implementovala jako součást své digitální transformace systém Infor LN. Jedná se o ERP řešení určené do odvětví diskrétní výroby. Cílem projektu je zefektivnit informační procesy řízení jednotlivých obchodních oddělení.

Společnost Linea Light Group s centrálou v italském Trevisu se specializuje na vývoj a výrobu osvětlovacích systémů a řešení pro vnitřní i venkovní instalace. S 550 zaměstnanci provozuje dvě výrobní zařízení v Itálii s pobočkami v USA a Číně a skladovacími kapacitami v Evropě a Asii.

Společnost potřebovala sjednotit manažerský model řízení napříč všemi lokalitami a harmonizovat operace v zahraniční s centrálou, avšak původní ERP řešení postavené na platformě IBM AS/400 neumožňovalo požadované propojení s jednotlivými pobočkami. Cílem bylo zjednodušit přístup k datům a získat informační nástroje k automatizaci, zefektivnění a podpoře interních aktivit.

K hlavním přínosům nasazení a zprovoznění Infor LN patří standardizace, integrace a zjednodušení procesů. Podnik má nyní díky okamžitému přístupu k datům k dispozici transparentnější informace umožňující automatizovanější a efektivnější aktivity. Infor LN byl navíc integrován se stávajícím BI řešením, což dovoluje provádět komplexní prodejní analýzy na všech pobočkách využívajících nové ERP řešení.

„Infor LN představuje velkou příležitost pro celou skupinu,“ říká Manuel Minute, CIO v Linea Light Group. „Umožní naší firmě uchopit možnosti digitální transformace k efektivnějšímu řízení našich mezinárodních operací díky centrálnímu řízení podpořeného kvalitními daty.“

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest