LOG-IN přináší logistickou inspiraci i v průběhu pandemie

Projekt LOG-IN informuje a inspiruje logistické profesionály v České republice a na Slovensku už od roku 2004. Jednou z klíčových součástí projektu LOG-IN je od začátku fórum logistických inovací. Bohužel, současná situace neumožňuje fyzické setkání, ale i v pandemii je potřeba se inspirovat. Proto se organizátoři projektu LOG-IN, skupina ATOZ Logistics, rozhodli uspořádat letošní fórum LOG-IN online, a to už 13. května.

Fórum LOG-IN 2021 bude poprvé nejenom online, ale i česko-slovenské, což znamená, že logističtí profesionálové budou mít šanci slyšet ty nejlepší případové studie a příklady z každodenní praxe v logistice z obou zemí. Řečníci budou přenášet živě ve studiích v Praze a v Bratislavě, čeští a slovenští logističtí profesionálové se připojí online. Přestože fórum bude online, budou různé možnosti pro interakce mezi účastníky a řečníky, případně partnery. Lidé sledující přednášky budou moci položit dotazy na řečníky, ale i odpovídat na různé ankety, prostřednictvím aplikací Slido. A účastníci budou mít možnost navštívit partnery fóra na jejich virtuálních stáncích.

„Sledujeme, jak se jedna akce pro logistický trh za druhou posouvá na ‘lepší časy’, tedy na dobu, kdy se budou účastníci moci sejít osobně. Ale také slyšíme, že logistický trh potřebuje informace a inspirace i teď v pandemii, a to víc než kdykoliv jindy. Proto jsme se sami rozhodli inovovat a organizovat fórum LOG-IN 2021 online,“ vysvětluje Jeffrey Osterroth, generální ředitel společnosti ATOZ. A pokračuje: „navíc jsme měli velmi pozitivní zkušenosti s online obalovým kongresem OBALKO, který sledovalo v lednu více než 500 obalových profesionálů, tak věříme, že online fórum LOG-IN může být podobně úspěšné.“

První ochutnávka programu: Lidl Slovensko exkluzivně v programu!

Každý rok nabídne fórum LOG-IN přehled těch nejlepších inovací a případových studií v logistice, a při letošním online fóru tomu nebude jinak. Jako ochutnávku program můžeme zmínit jednu z prvních případových studií: „Ekologická logistika: Kamióny s kombinovaným pohonem, efektivní plánování tras a vytěžování vozidel jako základ Green logistiky“ od vedoucího úseku logistiky slovenského Lidlu Miroslava Seiferta, a Petra Mega, vedoucího oddělení logistiky společnosti Lidl Slovensko. Organizátoři nyní pracují na zbytku programu, který bude brzy zveřejněn na webových stránkách fóra www.log-in.cz a www.log-in.sk. Program fóra LOG-IN bude zahrnovat jako každý rok také dvě panelové diskuze, nebudou chybět ani zajímaví klíčoví řečníci.

Logistická inspirace v různých podobách

Česko-slovenské online fórum LOG-IN je jednou z významných částí projektu LOG-IN, jehož cílem je inspirovat a informovat o inovacích a zajímavých novinkách a realizacích. Součástí projektu jsou i pravidelné newslettery, dále Ročenka logistických inovací, to vše je pro ČR i SR společné. Jediné, co zůstává zvlášť, je Ocenění LOG-IN. Nominace na tuto cenu pro nejlepší logistické inspirace, ale i na Fachmana roku, běží do konce léta. Galavečery logistických inovací proběhnou na kongresu EASTLOG 23. 9. 2021 a na kongresu SLOVLOG 25. 11. 2021.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest