Hellmann posiluje v areálu CTParku Bor

Logistický provozovatel Hellmann posiluje svou pozici v ČR. V CTPark Bor získá nové skladovací prostory. K současným 20 000 metrů čtverečních, které zde již obhospodařuje, tak přibude od konce roku dalších téměř 12 000 metrů čtverečních. Logistická firma svou základnu v CTParku Bor využije pro celosvětovou distribuci zejména se zaměřením na německé území.

„Společnost Hellmann je naším dlouholetým klientem a respektovaným partnerem. Jsem proto rád, že se nám právě v rámci této spolupráce podařilo flexilbilně reagovat na potřebu dodatečných skladových kapacit v CTParku Bor,” říká senior business developer CTP pro region Čech Jakub Kodr.

Borský park je pro CTP pilotním projektem, kde zavádí ve velkém měřítku nový přístup. Pro nájemce zde buduje širokou nabídku služeb. Kromě hřišť a dalších zařízení pro volný čas zaměstnanců i lidí z okolí, developer doplňuje postupně tento i další své areály o kantýny a restaurace, ale také například ubytovací zařízení pro zaměstnance nájemců nebo lékařské ordinace.

„Chceme, aby naše parky byly multifunkční a nenabízely jen práci. Potřebujeme v nich mít i místo, kde se mohou klienti potkávat a trávit volný čas. Dobré vybalancování pracovních a volnočasových aktivit totiž přispívá ke spokojenosti zaměstnanců a my k tomu našim nájemcům nabízíme prostor,” vysvětluje Jakub Kodr.

„S CTP máme dlouhodobé zkušenosti. Areál v Boru nám vyhovuje svou polohou, infrastrukturou i navazujícím vybavením. Ocenili jsme především rychlost, s jakou bylo CTP schopno zareagovat na naši poptávku po nových prostorech,“ vysvětlil Marc Wijnen z evropského zastoupení společnosti Helmann.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest