Průmyslový park CTP u Aše expanduje

Developer CTP rozšířil svůj průmyslový park v Aši

Developer CTP rozšířil svůj průmyslový park v Aši, a to akvizicí stavebních pozemků a výrobní budovy. V ašském parku tak nyní stojí dvě plně pronajaté haly o celkové rozloze téměř 35 000 metrů čtverečních. Po dostavbě bude k dispozici dalších 45 000 metrů čtverečních průmyslových prostor.

Společnost CTP akvizicí budovy a pozemků zajistila potenciál pro výstavbu průmyslového areálu o celkové rozloze 80 000 metrů čtverečnmích pronajímatelných ploch. V areálu dlouhodobě působí výrobní společnost Petainer Czech Holdings, která v roce 2018 rozšířila stávající výrobní závod o pronájem skladovací haly CTP a nyní se s CTP domluvila i na prodeji a dlouhodobém zpětném pronájmu svých výrobních prostor. „Areál CTParku se nachází na okraji města a zároveň tři kilometry od hranic s Německem, svojí pozicí pokrývá potřeby našich klientů na českém i německém trhu,“ doplnil Michal Felcman, vedoucí oddělení M&A skupiny CTP, který transakci vedl.

 

Společnost CTP získala stavební pozemky o celkové rozloze 11,5 hektarů, na nichž zajistila stavební povolení na první dvě budovy.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest