Rozšírenie pamäte a počtu portov zlepší výkon a kontrolu nad správou firemných sietí

Spoločnosť GFI Software, dodávateľ riešení bezpečnosti v podnikových sieťach vrátane tých logistických, predstavila novú sériu hardvérových zariadení Kerio Control. Tá ponúkne až štvornásobne viac pamäte a umožní splniť aktuálne požiadavky zákazníkov na prevádzku a zabezpečenie firemných sietí. Nová generácia Kerio Control, ktorá nahradí existujúce zariadenie, bude globálne dostupná v priebehu tretieho štvrťroka tohto roku.

Hlavné zmeny v nových zariadeniach Kerio Control sú: HW box NG110 určený pre malé a domáce kancelárie, ktorý nahrádza doterajšie zariadenie NG100, prichádza s dvojnásobnou pamäťou. Podobne box NG310 pre menšie až stredné firmy, ktorý nahrádza doterajšie zariadenie NG300, poskytne vyšší výkon prostredníctvom dvojnásobnej pamäte. Box NG510 pre stredné až väčšie spoločnosti nahradí model NG500. Novinkou je 4-krát väčšia pamäť a displej znázorňujúci kľúčové informácie o stave zariadení.

Najvyšší rad ešte doplní variant NG511, ktorý v porovnaní s NG510 poskytne 8 Ethernet portov navyše. „Prevádzka vo firemných sieťach neustále rastie a v súčasnej situácii je jej zabezpečenie a správa kriticky dôležitá,“ hovorí Zdeněk Bínek, zodpovedný za predaj riešení GFI Software v Českej republike a na Slovensku. „Nová generácia vychádza v ústrety zákazníkom, ktorí potrebujú reagovať na nové výkonnostné požiadavky, a pritom chcú zachovať čo najpriaznivejší pomer cena/výkon, na aký sú pri produktoch Kerio zvyknutí.“

Už viac ako 25 000 spoločností na celom svete sa spolieha na zariadenia Kerio Control kvôli spoľahlivému zabezpečeniu internetového pripojenia a silnej ochrane pred kybernetickými hrozbami prostredníctvom VPN sietí, firewallu, antivírusovej a antimalvérovej ochrany a filtrovania webového pripojenia. Od roku 2019 môžu zákazníci navyše využiť zabudované funkčnosti vysokej dostupnosti a obnovenie v prípade zlyhania, ktoré umožňujú malým a stredným spoločnostiam (SMB) eliminovať riziká straty pripojenia a hrozby zraniteľnosti sietí.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest