Bonami spustilo vlastní dopravu

Bonami, online platforma pro prodej nábytku, dekorací a potřeb do domácnosti, spustilo vlastní dopravu. Bonami Kurýr rozveze ze skladu v Jenči u Prahy zásilky všech velikostí, zejména nadrozměrné balíky. Zajistí dopravu, výnos do patra, základní montáž i odvoz starého nábytku a obalů. Pro malé a střední zásilky Bonami odstartovalo také expresní přepravu s Liftagem. Obě služby startují zatím v Praze.

 

„Vlastní doprava je pro nás klíčová, je to jedna z věcí, do které letos výrazně investujeme. Její obrovskou výhodou je to, že celý proces od expedice zboží až po finální předání zákazníkovi je pod naší kontrolou. Bonami kurýři, samozřejmě za přísných hygienických podmínek, zboží přivezou na zákazníkem požadované místo, provedou základní montáž, odvezou obalový materiál, ale třeba také starý kus nábytku, který u nás zrecyklujeme,” popisuje Pavel Vopařil, CEO Bonami. Doručování probíhá v odpoledních a večerních hodinách a zákazníci jsou vždy předem informováni o přesném časovém okně na doručení.

 

Tuto službu navíc Bonami plánuje v nadcházejících týdnech rozšířit i do dalších měst, následovat budou i ostatní trhy, kde Bonami působí, první budou města Bratislava a Budapešť.

 

Společnost současně odstartovala spolupráci s přepravní službou Liftago. Kapacity řidičů Liftaga tak využije pro expresní přepravu menších a středních zásilek po Praze, ty budou u zákazníka do tří hodin od objednání.

 

„Přeprava s Liftagem je nadstandardní, prémiovou službou pro expresní přepravu po Praze. Tedy pro zákazníky, kteří chtějí či potřebují svou zásilku co nejdříve na místě určení, ať už u sebe doma nebo jinde,” říká Pavel Vopařil s tím, že zásilku zákazníkovi přiveze přímo řidič Liftaga. Stejně tak mohou zákazníci využít i stávající doručení klasickými dopravci či výdejních míst Zásilkovny.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest