Nový nástroj zefektivňuje spediční služby

Společnost Gefco představila nový nástroj Gefco Visibility. Zabezpečený, personalizovaný internetový portál, vyvinutý společností WiseTech Global, je prostředím, kde uživatelé mohou sami spravovat celý proces spedice od objednávky až po fakturaci. Portál je dostupný v 78 jazycích a využívají jej klienti v téměř padesáti zemích.

 

Stačí několik kliknutí, aby si klienti kompletně obstarali leteckou, námořní, silniční i železniční přepravu a zároveň mohli denně sledovat stav zásilky prostřednictvím standardních bodů, či případně ve speciálním nastavení uzpůsobeném pro individuální obchodní požadavky zákazníka.

 

Nástroj zahrnuje rozličné moduly, včetně reportingového, který detailně informuje o přepravní aktivitě, či finančního, umožňujícího přístup k nejnovějším informacím finančního charakteru. V modulu řízení výjimečných situací si zákazníci mohou nastavit automatická upozornění a notifikace pro případ jakékoliv odchylky od standardního přepravního procesu, či po dosažení klíčových mezníků.

 

Nový nástroj je propojen také se zařízením Tracy, hlasově ovládaným sledovacím zařízením, které díky technologii Smart Speaker umožňuje získávat informace o zásilkách prostřednictvím hlasového pokynu.

 

Nástroj už využívá řada zákazníků společnosti. Jedním z nich je nizozemská společnost Eska, přední výrobce knižních přebalů, stolních her nebo luxusních obalových materiálů. Roelof Cuperi, Global Transport Manager společnosti Eska, doplňuje: „Jako výrobní společnost celosvětového formátu považujeme jednoduché, efektivní řízení a sledování zásilek napříč celým dodavatelským řetězcem za naprosto zásadní. Nástroj Gefco Visibility je pro nás klíčovou součástí procesu řízení přeprav, která přispívá ke zvyšování efektivity a transparentnosti celého našeho podnikání.“

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest