Developer průmyslových a logistických nemovitostí P3 Logistic Parks přebírá od společnosti Arvato Services průmyslovou halu o rozloze 10 000 metů čtverečních, ke které lze následně na přilehlém pozemku přistavět dalších 17 000 metrů čtverečních.

K parkům P3 Prague D1, D8 a D11, které doplňuje vlajkový park P3 Prague Horní Počernice s napojením na dálnici D10, nyní přibude nový park s označením P3 Prague D6. Ten leží ve středočeské obci Stochov 30 kilometrů západně od Prahy.

„Při této akvizici jsme nebrali v potaz pouze dostupnost ze západního cípu Prahy. Lokalita je atraktivní i pro potenciální klienty z Kladna, Karlových Varů, nebo Německa. Hala je navíc v excelentním stavu, a tak ji pro další rozvoj v maximální možné míře využijeme. Zákazníkům tak po rozšíření nabídneme celkem 27 000 metrů čtverečních průmyslových prostor,“ říká Ondřej Vodička, ředitel akvizic ve společnosti P3 Logistic Parks.20

V areálu až doposud působila společnost Arvato Services, která zde provozuje autorizované servisní středisko pro opravy zařízení a dále skladování a kompletaci s inteligentním řešením pick&pack včetně služeb zpětné logistiky.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest