EuroOil nově nabízí možnost vyzvednutí balíku

Čerpací stanice EuroOil rozšiřují rozsah svých služeb. Na 41 pumpách po celé ČR mohou lidé kromě tankování také podat nebo vyzvednout balík.

Služba běží ve spolupráci s partnery Česká pošta a PPL. Společnost ČEPRO, provozovatel čerpacích stanic EuroOil, hodlá v blízké budoucnosti počet míst nadále rozšiřovat. Služba je zpoplatněna standardní sazbou distribuční firmy, za výběr balíku na pumpě není žádný další poplatek navíc.

S ohledem na dlouhodobé změny ve využití čerpacích stanic na českém trhu se rozšiřuje rozsah služeb, které pumpy nabízí. „Obzvlášť nyní, v předvánočním čase, je tlak na zasilatelské služby enormní. Chceme vyjít vstříc našim zákazníkům a ušetřit jim čas. Když už k nám přijedou natankovat, mohou si rovnou vyzvednout objednané zboží,“ vysvětluje očekávanou synergii Vladimír Vacek, vedoucí úseku čerpacích stanic společnosti ČEPRO.

Princip je jednoduchý. V e-shopech si při výběru dopravy od distribučních partnerů Česká pošta a PPL zaškrtnete příslušné výdejní místo a tam si svůj balík také standardně vyzvednete. Pokud budete chtít balík odeslat, jednoduše stačí přijet na čerpací stanici. Pro odbavení platí stejné podmínky, jaké mají jednotliví distribuční partneři pro své zásilky.

 

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest