Goodyear uvádí na trh novou řadu celoročně použitelných silničních nákladních pneumatik Debica určených pro vozové parky hledící na cenu.

 

Řada se skládá ze tří pneumatik Debica DRS2 na řízenou nápravu a tří pneumatik Debica DRD2 na hnanou nápravu a nahrazuje pneumatiky Debica DRS a DRD stejného rozměru, jejichž výroba bude ukončena. Dvě pneumatiky na řízenou nápravu vyhovují označení High Load pro moderní nákladní vozidla, zejména vozidla s motory Euro VI, která musejí snášet velmi vysoké zatížení přední nápravy. Všechny nové pneumatiky Debica jsou prořezávatelné a protektorovatelné za použití výrobků NextTread.

 

Řada doplňuje stávající portfolio pneumatik Debica pro smíšený provoz (DMSS na řízenou nápravu, DMSD na hnanou nápravu a návěsových DMST), které pokrývá všechny mezi zákazníky nejrozšířenější rozměry.

 

Pneumatiky Debica DRS2 na řízenou nápravu se vyznačují robustním žebrovým dezénem zaručujícím dobrý kilometrový proběh a pravidelné opotřebovávání. Běhounová směs DRS2 je vhodná pro řadu různých pracovních nasazení, je odolná vůči odštěpování a odlamování a poskytuje dobrý kilometrový výkon.

 

Pneumatiky Debica DRD2 na hnanou nápravu se vyznačují robustním dezénem s nesměrovými bloky, který zajišťuje dobrý kilometrový proběh, trakci a údržbu. Pneumatiky mohou sloužit ve škále různých pracovních nasazení. Běhounová směs byla optimalizována pro zvýšení odolnosti vůči odštěpování a odlamování a pro dobré brzdné vlastnosti na mokrém povrchu.

 

Návěsové pneumatiky DRT mají dezén se speciálně navrženou směsí vrchní vrstvy běhounu a speciální konstrukcí kostry. Ve své třídě nabízejí tyto pneumatiky s označením M+S (Mud & Snow) vysoký kilometrový proběh a rovnoměrné opotřebovávání. Návěsové pneumatiky lze rovněž protektorovat.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest