Digital I/O Converter umožňující nasadit koncové nástroje na roboty od více značek

Společnost OnRobot uvedla Digital I/O Converter, nový robotický adaptér podporující integraci koncových nástrojů OnRobot s robotickými rameny od více výrobců. Další uživatelé robotických technologií různých značek tak získávají přístup k produktivnímu využití inteligentních a všestranných uchopovačůOnRobot pro podporu svých výrobních aplikací.

Koncové nástroje (End-Of-ArmTools – EOAT) dovolují vytvářet požadované kolaborativní aplikace ve stále nových průmyslových odvětvích. Inovativní koncové nástroje typu plug&produce pomáhají výrobním společnostem využít výhod kolaborativních robotů.

Nový digitální adaptér umožňuje nasazení koncových nástrojů OnRobot, včetně uchopovačů RG2, RG6, Gecko a VG10, na více kolaborativních robotů různých značek.

Adaptér bude k dispozici v 10 různých typech, díky čemuž rozšíří kompatibilitu uchopovačůOnRobot s robotickými rameny Techman, FANUC, Kawasaki, Yaskawa, KUKA a Nachi. S adaptérem Digital I/O Converter dokáží robotická ramena těchto značek spolupracovat s uchopovačiOnRobot s minimální potřebou programování. To bude ve výsledku znamenat kratší dobu k nasazení, rychlejší přenastavení na nové úkoly a efektivnější výrobu. Zatímco různá robotická ramena rozumí I/O signálům odlišně, digitální I/O adaptér je schopen tyto překážky překonat.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest