Logistika 4PL: GEFCO a Groupe PSA pokračují ve spolupráci

Groupe PSA prodloužila 4PL partnerství se společností GEFCO, která zajistí logistické služby pro značky Opel a Vauxhall. Podpis smlouvy odpovídá ročnímu objemu 550 milionů eur.

Zakázku GEFCO získalo na základě zakázky vypsané Groupe PSA v únoru 2018. Jako vítěz zajistí v následujících čtyřech letech, počínaje 1. lednem 2019, kompletní logistické toky pro značky Opel a Vauxhall.

V rámci smluvní spolupráce zajistí GEFCO pro značky Opel a Vauxhall vstupní i výstupní logistiku dílů a pohonných jednotek z poboček dodavatelů po celém světě do montážních závodů klienta, ale i distribuci hotových vozů k prodejcům a koncovým klientům.

„Jsme hrdí na to, že nás zavedené značky, jako Opel a Vauxhall považují za opravdu silného partnera. Námi navržená 4PL schémata přináší klientům unikátní řešení v oblasti automobilové logistiky. Díky tomu, že i v dalších čtyřech letech zajistíme kompletní toky obou značek na evropských trzích i v Turecku, pomůžeme další optimalizaci dodavatelského řetězce klienta, zatímco on bude mít prostor plně se soustředit na samotný obchod,“ popsal Antoine Redier, výkonný viceprezident pro 4PL řešení společnosti GEFCO.

Rémi Girardon, viceprezident pro výrobu Opel Automobile uvedl: „Těšíme se na pokračování úspěšného partnerství se společností GEFCO. Jejich flexibilní, inovativní a cenově výhodné logistické procesy, které jsou dokonale integrované s našimi industriálními operacemi, jsou pro nás nenahraditelné. Je příjemné moct se spoléhat se na tak výjimečného partnera, jakým GEFCO beze sporu je.“

V následujících šesti měsících plánuje GEFCO, v návaznosti na prodloužení smlouvy, posílit své týmy odborníků na šesti evropských trzích (Francie, Německo, Polsko, Španělsko a Velká Británie), kde pro Opel a Vauxhall zajistí komplexní logistické služby. „Díky řízení všech dodavatelských řetězců Groupe PSA máme jedinečnou příležitost k maximalizaci synergií. Můžeme prokázat vysokou míru spolehlivosti právě i díky spojení toků obou značek. Náš přístup je, v souladu s naší firemní kulturou Infinite Proximity a mottem Partners, unlimited, založen silném partnerství s klienty,“ uvedl k prodloužení spolupráce Luc Nadal, předseda představenstva společnosti GEFCO.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest