„Stoosmička“ se stala členem sítě IRELS

108 Agency ČR a 108 Agency Slovensko se nedávno staly členy networking sítě IRELS (International Real Estate Logistics Solutions). Síť IRELS byla založena firmou EOL v roce 2017, aby podpořila rozvoj mezinárodního partnerství a přispěla k růstu mezinárodních logistických projektů.

Tento rok se 108 AGENCY podařilo se stát členem IRELS spolu s dalšími významnými mezinárodními logistickými hráči jako LOGIVEST z Německa a AXI IMMO z Polska.

IRELS nyní má 18 poboček a 200 odborníků na podporu svých klientů ve všech svých realitně-logistických projektech (ať už jde o identifikaci stávajících budov nebo o stavbu podle projektu, vyhledávání pozemků pro rozvoj nebo kapitálový trh).

Probíhající diskuse s řadou zemí se dostaly do velmi pokročilé fáze a v krátkodobém horizontu se očekává rozvíjení sítě s novými profesionály z oblasti logistiky nemovitostí, kteří sdílejí stejnou filozofii a dodržují stejné hodnoty jako stávající členové.

Jakub Holec, zakladatel 108 AGENCY, uvedl: „Jsme velmi rádi, že jsme součástí takové rychle rostoucí a rozvíjející se sítě jakožto IRELS. Doufáme, že naše partnerství bude úspěšné a povede k vzájemné prosperitě.“

 

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest