Eurowag otevřel nový truck park

Eurowag otevřel v La Jonquera / Figueres první „truck park“ ve Španělsku. Nově postavená stanice je otevřena 24 hodin denně 7 dní v týdnu a nabízí šest tankovacích pruhů s oboustranným čerpáním nafty a AdBlue. Kromě toho je zde nainstalován kamerový systém, který zajišťuje bezpečnost přepravovaného nákladu, vozidel a řidičů. Pro komfort řidičů je zde i automat s nabídkou čerstvé kávy, baget, občerstvení a sladkostí.

„Nová stanice v La Jonquera / Figueres je součástí našeho závazku rozšiřovat španělské a portugalské trhy a poskytnout našim zákazníkům vše, co potřebují ke svému růstu. Nadále budeme investovat do našich provozů v Atlantiku – v letošním roce jsme významně zvýšili počet stanic v akceptační síti ve Španělsku, spustili interoperabilní palubní jednotku EETS,“ říká Bruno Addes, ředitel pro region Atlantic v Eurowagu.

La Jonquera je první stanicí Eurowag s novou identitou značky, kterou společnost změnila v srpnu letošního roku – a navazuje na koncepci Truck Park navrženou s ohledem na řidiče. Stanice je přístupná široké veřejnosti od 2. října 2018.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest