Přeprava podle LAR: Koně putovali letecky

Emirates SkyCargo, nákladní letecká divize společnosti Emirates, přepravila skupinu závodních koní na FEI World Equestrian Games Tryon 2018. Závodní koně byli transportováni nákladním letadlem Emirates SkyCargo Boeing 777 z belgického Liege do amerického Greenville-Spartanburg.

Let byl jedním z celkem 19 speciálních charterových letů Emirates SkyCargo, jimiž byli koně na tuto světovou událost transportováni. Celkem bude dopraveno více než 500 koní, čímž se tato přeprava stane největším koňským leteckým charterem na jedinou sportovní událost. Emirates SkyCargo úzce spolupracovala se společností Pedenem Bloodstockem, mezinárodní expertem na převoz koní.

Emirates SkyCargo je světovým nákladním leteckým přepravcem, na jehož linkách se běžně převážejí závodní koně na různé sportovní události po celém světě. Letecký dopravce poskytuje nejen přepravní zázemí a prostředí pro koně, ale také splňuje standardy a regulace stanovené národními a mezinárodními institucemi dohlížejícími na transport zvířat jako například IATA Live Animals Regulations (LAR).

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest