Do Německa bez hranic a do druhého dne

Do Německa bez hranic je název služby dopravní společnosti Der Kurier, která byla uvedena na začátku roku 2018. Určena je pro B2B trh a slibuje doručení zásilky v rámci Německa nejpozději do poledne druhého dne, a to za podmínek vnitrostátní přepravy po Německu.

„Zavedení služby bylo náročné, změny bylo třeba provést napříč celou firmou a museli jsme zkrátka táhnout všichni za jeden provaz. Myslím, že se to povedlo a díky našemu know-how si teď můžeme dovolit dát zákazníkovi podmínky, které by zaplatil za vnitrostátní dopravu v Německu, a zároveň nabídnout standardní doručení druhý den,“ říká Přemysl Lukeš, výkonný ředitel společnosti Der Kurier.

Služba Do Německa bez hranic nabízí doručení do druhého dne od 8.00, nejpozději však do 12.00. Problémem není ani přeprava dlouhých a nestandardních zásilek či dokumentů k podpisu. Každý zákazník obdrží přístup do online aplikace, kde si své zásilky může spravovat. Ceny, které jsou na začátku spolupráce domluveny, jsou konečné.

Společnost Der Kurier se specializuje na dopravu do Německa. „V konkurenci kurýrních služeb je třeba se správně profilovat. Německo jsme vybrali, protože právě zde dokážeme zákazníkům nabídnout ty nejlepší podmínky. Je to win-win situace,“ dodává Přemysl Lukeš.

Na českém B2B trhu působí firma Der Kurier zhruba 14 let. Napříč Německem využívá 250 doručovacích dep.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest