Adama zvýšila efektivitu a zajistila plnění standardů na svých balicích linkách

Adama, jeden z největších dodavatelů přípravků na ochranu plodin na světě, si vybrala společnost Zetes, aby zlepšila dohledatelnost konečných produktů ve svém výrobním závodě v Izraeli. Jako reakci na požadavky trhu a stále přísnější globální předpisy firma Adama optimalizuje své balicí linky, aby mohla bojovat s padělky, posílit zabezpečení dodavatelského řetězce a zajistit integritu produktů a bezpečnost zákazníků. Po analýze různých řešení od celé řady dodavatelů firma Adama zvolila řešení pro packaging execution od společnosti Zetes, ZetesAtlas. Toto řešení poskytuje plně automatickou serializaci, identifikaci a dohledatelnost na balicích linkách ve firmě Adama a zajišťuje plnění místních i globálních předpisů a standardů.

Řešení ZetesAtlas zvyšuje výkon balicích linek a zajišťuje bezpečnou identifikaci a dohledatelnost v rozsahu celého procesu. Toto řešení zároveň umožňuje organizacím celkově maximalizovat efektivitu provozu pomocí snížení objemu ručně prováděných prací, což mimo jiné snižuje chybovost a šetří drahý čas pracovníků.

Robert Schechter, head of global strategic projects ve firmě Adama, říká: „Firma Adama nabízí zemědělcům inovativní řešení a služby, které jim zjednodušují život a pomáhají růst. Naše produkty jsou prodávány ve více než 100 zemích a abychom dokázali i nadále plnit všechny předpisy a tržní požadavky, vybrali jsme si společnost Zetes, protože její řešení pro identifikaci a mobilní řešení nejlépe vyhovují našim potřebám. Naše spolupráce zlepší dohledatelnost produktů firmy Adama a našim zákazníkům nabídne lepší kontrolu a transparentnost.“

Tento systém umožní firmě Adama zavést a spravovat bezpečný a efektivní dodavatelský řetězec s reportingem mezi systémy ERP a balicí linkou v reálném čase. První fáze tohoto projektu začala v roce 2017 implementací řešení ZetesAtlas na 10 balicích linkách. Během druhé fáze (2018-2019) by měly být tímto řešením vybaveny i zbývající linky.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest