Hledání big boxů je jednodušší

Rostoucí poptávka po skladových řešeních o větším rozsahu přináší nový trend výstavby skladových hal, pro které se vžilo obecné označení big box. Právě na takové projekty se zaměřuje nová platforma realitně-poradenské společnosti 108 AGENCY. Na samostatných stránkách bigboxlocator.com tak zájemci naleznou přehlednou databázi skladových kapacit ať již ve formě existující výstavby, tak také ve fázi projektu či připravených pozemků.

Web je zaměřen na poskytnutí uceleného přehledu napříč regionem CEE s cílem představit maximální množství dostupných skladových kapacit. S ohledem na limitované množství nabídek takového rozsahu a stále rostoucí zájem jak ze strany logistických, tak také výrobních či e-commerce společností vnímá společnost 108 AGENCY spouštění této platformy jako další krok ke zkvalitnění poskytovaných služeb potenciálním i stávajícím klientům.

„Vznik projektu BigBox Locator je motivován našimi zkušenostmi z posledních let, kdy cítíme rostoucí zájem o komplexní řešení skladování v rámci centralizovaných projektů značného rozsahu. Klientům tyto provozy přinášejí maximální efektivitu a do budoucna očekáváme, že tzv. big box projekty budou nabývat na významu nejen u nás, ale napříč celým regionem CEE,“ uvádí Jakub Holec, managing director 108 AGENCY, která portál provozuje.

V České republice mezi nejznámější příklady big box výstavby patří distribuční centrum společnosti Amazon v Dobrovízi, které představuje s rozlohou 133 000 metrů čtverečních největší skladovou halu u nás či například nově spouštěný projekt automatizovaného skladu společnosti Makro Cash & Carry ČR v areálu CTParku Prague North o rozloze 51.053 metrů čtverečních.

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest