Historie

První ročník Ocenění LOG-IN ocenil logistické inovace

Ocenění LOG-IN je jednou ze složek celoročního Projektu LOG-IN. První ročník Ocenění se udál v roce 2018 a jeho Galavečer logistické inovace navázal na již tradiční fórum LOG-IN, které se konalo v kongresových prostorech České národní banky. Na něm byli vyhlášení vítězové tohoto prvního ročníku Ocenění LOG-IN. V jednotlivých kategoriích soutěže o nejlepší inovace v logistice si prvenství odnesly společnosti STILL, Panattoni Europe a ANASOFT, speciální cenu pro Fachmana roku získal Martin Řehoř ze společnosti ADLER Czech.

Jen díky Ocenění LOG-IN je tu příležitost ocenit ty nejlepší inovace z českého logistického trhu. Jeho první slavnostní galavečer moderovala známá televizní moderátorka Marcela Augustová. Ceny vítězům předávali garanti jednotlivých soutěžních kategorií. Těmi byli Tomáš Formánek z firmy Logio (kategorie Projektová inovace), nezávislý konzultant Oldřich Petránek (Technická a technologický inovace), Jakub Holec ze 108 AGENCY (Inovace v průmyslových realitách) a Miroslava Jechoux, prezidentka Klubu logistických manažerů (kategorie Fachman roku).

O vítězích soutěže rozhodli zejména čtenáři časopisu Systémy Logistiky, jakožto odborná veřejnost. Ocenění Fachman roku pak vzešlo volbou z Klubu logistických manažerů.

Ocenění LOG-IN a stejně tak logistické fórum jsou součástí komplexního projektu na podporu inovací v logistice. Realizuje ho skupina ATOZ Logistics, která je dlouholetým vydavatelem časopisu Systémy Logistiky a organizátorem B2B logistických kongresů.