Kategorie: Projektová inovace roku
Inovace
8

Přihlašovatel: Anasoft

Společnost ANASOFT nasadila komplexní Smart Industry systém EMANS za účelem autonomního řízení výrobní a kompletizační technologie. Projekt inteligentní intralogistiky byl implementován v provozu obchodně-distribuční společnosti se skladem o rozloze 3500 m2.

Projekt se skládá především z implementace modulů WarehouseExecutionSystem (WES) a ManufacturingOperations Management (MOM) řídícího systému nové generace EMANS. Součástí projektu bylo také vytvoření vnitropodnikové sítě Internetu věcí (IoT) a Internetu služeb (IoS). Společnost ANASOFT také v provozu nasadila inovativní technologie digitálních dvojčat (autonomních inteligentních informačních agentů) a autonomních algoritmů (umělá inteligence) v rámci decentralizované a distribuované architektury platformy EMANS.

Kromě autonomního řízení skladu, vychystávání, expedice až po dodání objednávek koncovým odběratelům jsou výsledkem projektu také monitorování a vizualizace výrobního procesu, materiálového toku a technologií v reálném čase. Přínosem projektu je také autonomní řízení a sledování využívaní materiálů (různé typy přepravek), dematerializace výrobního a distribučního procesu, automatizace toku dat a dokumentů jakož i vyhotovování reportů s aktuálními a přesnými daty v reálném čase jenž urychluje rozhodovací procesy.

Vaše hodnocení je (1 je nejhorší, 10 je nejlepší):

Doporučte přátelům
  • gplus
  • pinterest