Registrací k odběru newletteru si zajistíte, že do své e-mailové schránky budete automaticky dostávat přehled těch nejzajímavějších inovací a nových projektů z oblasti logistiky. Abychom vám ho mohli posílat, vyplňte do příslušného políčka váš e-mail, dále prosím věnujte pozornost níže uvedeným právním informacím a na závěr potvrďte registraci.

Chci dostávat také:
Právní ujednání:
Potvrzením registrace mnou vyplněných údajů v tomto formuláři vyjadřuji svůj zájem o odběr periodického newsletteru Projekt LOG-IN a dalších mnou zaškrtnutých newsletterů.
Zároveň tím vyjadřuji souhlas se zpracováním poskytnutých údajů a jejich zařazením do databáze společností ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., se sídlem Holečkova 29, Praha 5, IČO: 48117706.
Tento souhlas platí do odvolání. Jsem si vědom(a) toho, že tento souhlas mohu částečně nebo úplně kdykoliv odvolat kontaktováním společnosti ATOZ Marketing Services, spol. s r. o., pomocí těchto webových stránek, na www.atoz.cz či zasláním e-mailu na distribuce@atoz.cz. S poskytnutými osobními údaji bude nakládáno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a navazujícími zákony a nařízeními.